Reklama

Konkurs: Oszukać Przeznaczenie 5

Zastanawiacie się, co robić podczas mroźnych wieczorów? Według nas jednym z najlepszych sposobów na zimową nudę jest oglądanie filmów. Nie macie pomysłu na konkretny tytuł? Razem z firmą Galapagos mamy dla was doskonałą propozycję! W naszym nowym konkursie możecie wygrać trzy DVD z filmem Oszukać Przeznaczenie 5.

O filmie:

Oszukać przeznaczenie 5 to najnowsza odsłona znanej serii horrorów, która od ponad dekady straszy widzów na całym świecie. Film zadebiutował niedawno na Blu-ray 3D, Blu-ray i DVD.

Grupa pracowników podupadającej firmy wybiera się na wyjazd integracyjny. Podczas wycieczki jeden z bohaterów doznaje nagle wizji potwornej katastrofy, w której pod gruzami walącego się mostu giną wszyscy uczestnicy wyjazdu. Spanikowany wyciąga swoich towarzyszy z autobusu czym ratuje im życie, ponieważ most rzeczywiście za chwilę ulega zawaleniu.

Radość z cudownego ocalenia nie trwa jednak długo. Miejscowy koroner ostrzega grupę znajomych, że Śmierci nie można oszukać i ta na pewno przyjdzie się o nich upomnieć. Przyjaciele nic sobie z tego nie robią, do czasu kiedy złowroga przepowiednia nie zaczyna się sprawdzać. Kolejni członkowie feralnej wycieczki giną w makabrycznych okolicznościach, a pozostali stają do wyścigu z czasem i Śmiercią, w którym stawką jest życie.

Reklama

Najnowszą odsłonę tego trzymającego w napięciu i przerażającego horroru w samych tylko kinach na całym świecie zarobiła już ponad 600 milionów dolarów. Obraz, który zdaniem krytyków jest najlepszym z całego cyklu, wyreżyserował debiutujący na dużym ekranie Steven Quale.

Z kolei autorem scenariusza do jest Eric Heisserer, który przyznaje, że największym wyzwaniem w pracy nad filmem było dla niego wymyślenie niesamowitych i makabrycznych okoliczności, w których giną kolejni bohaterowie, a z których słynie seria.

Zdjęcia do filmu rozpoczęły się we wrześniu 2010 w kanadyjskim Vancouver - w tym samym mieście, w którym zrealizowano trzy pierwsze odsłony serii, a na ekrany kin (również polskich) horror wszedł 12 sierpnia 2011 roku w pierwszy weekend zarabiając w samych tylko Stanach ponad 18 milionów dolarów.

Zwiastun filmu Oszukać Przeznaczenie 5:

Zasady konkursu:

Odpowiedz poprawnie na pytanie numer jeden oraz udziel jak najciekawszej odpowiedzi na pytanie numer dwa:

1. Fabuła której odsłony serii Oszukać Przeznaczenie toczy się na autostradzie?

2. Wymyśl okoliczności, w których mogliby zginąć bohaterowie kolejnej części Oszukać Przeznaczenie.

Swoje odpowiedzi przesyłajcie na adres konkurs-gry@firma.interia.pl w temacie wpisując Konkurs - Oszukać Przeznaczenie 5. Na wasze zgłoszenia czekamy do 22 lutego. Laureaci konkursu zostaną powiadomieni o wygranych poprzez e-mail.

Więcej szczegółów na temat tego konkursu znajdziecie w naszym regulaminie.

Nagrody:

Na szczęśliwych zwycięzców czekają trzy DVD z filmem Oszukać Przeznaczenie 5.

Sponsorem nagród jest firma Galapagos Films.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy