Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Konkurs: Mass Effect - wygraj książki!

Mamy czerwiec, najwyższy więc czas odpocząć od szkoły, oderwać się od monitora i skupić swoją uwagę na ciekawych książkach! Specjalnie z tej okazji przygotowaliśmy dla was konkurs, w którym do wygrania jest trzecia część książkowej serii Mass Effect!

"Mass Effect: Odwet" to już trzecia część książkowej serii. Fabuła przedstawia wydarzenia, które dzieją się po zakończeniu Mass Effect 2. Główną bohaterką jest, znana z poprzednich opowieści, Kahlee Sanders. Na jej drodze pojawiają się także Paul Grayson, Anderson i Aria T'Loak oraz samozwańczy obrońca ludzkości lub - jak twierdzi Przymierze - terrorysta, Człowiek Iluzja. Jak potoczą się losy tych bohaterów? Przekonacie się, biorąc udział w naszym najnowszym konkursie! Szczegóły poniżej.

O książce:

Reklama

Żniwiarze. Mechaniczne bestie z mrocznej pustki na skraju galaktyki. Obserwują nas, by w odpowiedniej chwili bezlitośnie oczyścić galaktykę z organicznego życia.

Nikt nie wie o zbliżającej się zagładzie. Raporty utajniono, a rozsiane kłamstwa okazały się tak skuteczne, że nawet ci, którzy pomagali ukryć prawdę, uwierzyli, że Żniwiarze to tylko legenda.

Ale Człowiek Iluzja całe życie poświęcił na stawianie czoła niewygodnym prawdom. Ludzkość musi dowiedzieć się więcej o swoim bezlitosnym wrogu.

Poznać jego wrażliwe punkty. Jest na to sposób - badania zdobytych technologii. Poznanie zasad ich działania. Odtworzenie bestialskich eksperymentów obcych prowadzonych na żywych ludziach.

Jeden człowiek nadaje się do tych badań wprost idealnie. Paul Grayson. I są między nim, a Iluzją niewyrównane rachunki.

Zasady sondażu:

Odpowiedz poprawnie na pytanie numer jeden oraz udziel jak najciekawszej odpowiedzi na pytanie numer dwa:

1. Z ilu części składa się wyprodukowana przez BioWare seria gier Mass Effect?

2. Czy uniwersum Mass Effect ma szansę stać się równie popularne jak Gwiezdne Wojny? Uzasadnij swoją odpowiedź.

Swoje odpowiedzi przesyłajcie na adres konkurs-gry@firma.interia.pl, w temacie wpisując "Konkurs - Mass Effect: Odwet". Na Wasze zgłoszenia czekamy do 23 czerwca.

Więcej szczegółów na temat tego konkursu znajdziecie w naszym regulaminie.

Nagrody:

Na szczęśliwych zwycięzców czeka dziesięć egzemplarzy powieści "Mass Effect: Odwet".

Sponsorem nagród jest wydawnictwo Fabryka Słów.

Dowiedz się więcej na temat: konkursy | wygraj

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje