Reklama

Konkurs dla miłośników platformówek

Przetestuj swoją zręczność i zdolność logicznego myślenia.

Z okazji premiery gry Braid w wersji na PC zorganizowaliśmy wyjątkowy konkurs! Do wygrania jest 25 egzemplarzy tej gry, która na pewno nie pozwoli wam się nudzić.

Braid należy do gatunku gier zręcznościowych z elementami logicznej przygodówki. Za produkcję tego tytułu odpowiada niezależny programista Jonathan Blow. Za najbardziej innowacyjny aspekt śmiało można uznać możliwość dowolnego manipulowania upływem czasu.

O grze:

Gracz wciela się w postać młodzieńca o imieniu Tim, który idąc na ratunek księżniczce przemierza przez rożne światy, w których czas płynie w charakterystyczny dla siebie sposób. Gracz musi sprytnie nim manipulować, aby pokonywać napotykane przeszkody: przeskakiwać na wyżej położone platformy, zbierać rożne bonusowe przedmioty, likwidować przeciwników, jak również unikać pułapek, między innymi w postaci ognia czy wystających z ziemi kolców.

Reklama

Manipuluj upływem czasu, pomagając Timowi w podróży po innych światach i rozwiązywaniu zagadek, które pozwolą uratować księżniczkę! W każdym ze światów zdobędziesz nowe moce, które umożliwią ci zmianę biegu czasu na różne sposoby. W tej niezwykłej wizualnie grze platformowej musisz obserwować upływ czasu i korzystać z jego dziwnych właściwości, aby przejść na kolejny poziom.

Zasady sondażu:

Odpowiedz poprawnie na pytanie numer jeden oraz udziel jak najciekawszej odpowiedzi na pytanie numer dwa:

1. W ilu wymiarach przedstawiona jest grafika w grze Braid?

2. Gdybyś miał możliwość jednorazowego cofnięcia się w czasie, do którego momentu w historii świata chciałbyś się przenieść? Uzasadnij swój wybór.

Swoje odpowiedzi przesyłajcie na adres konkurs-gry@firma.interia.pl, w temacie wpisując Konkurs - Braid. Na Wasze zgłoszenia czekamy do 8 września.

Więcej szczegółów na temat tego konkursu znajdziecie w naszym regulaminie.

Nagrody:

Na szczęśliwych zwycięzców czeka 25 egzemplarzy gry Braid na PC.

Sponsorem nagród jest firma City Interactive.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy