Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Konkurs dla miłośników czarnego sportu

Weź udział w naszym konkursie i zdobądź tytuł Mistrza Świata w Speedway Grand Prix.

Długo oczekiwana kontynuacja serii realistycznych symulacji żużla - FIM Speedway Grand Prix 4 trafiła właśnie do naszego kufra z nagrodami. Jeżeli chcesz zagarnąć jedną kopię dla siebie, wyślij czym prędzej odpowiedzi na dwa proste pytania, a może los uśmiechnie się właśnie do ciebie i to twoja praca zostanie wyróżniona.

O grze:

Reklama

Poczuj moc czarnego sportu w najbardziej realistycznym symulatorze żużlowym. Weź udział w mistrzostwach świata na żużlu i ścigaj się na torach całego świata. Podczas wielosezonowej kariery podpisuj kontrakty sponsorskie. Tuninguj swój motor, kupując coraz lepsze części. Zmierz się z prawdziwymi gwiazdami czarnego sportu i pokonaj swoich rywali w najbardziej prestiżowych zawodach żużlowych na świecie.

Techland po raz kolejny zdobył pełne prawa licencyjne do Grand Prix od Benfield Sports International (BSI). Dzięki temu gracze mają możliwość walczyć z takimi gwiazdami jak Gollob, Crump, czy Hampel. Dodatkowo ich zmagania odbywać się będą na realnie odwzorowanych torach żużlowych, na terenie całego świata, które różnić się będą od siebie nie tylko wyglądem, ale i parametrami technicznymi.

FIM Speedway Grand Prix 4 to zupełnie nowe podejście do trybu kariery, w którym gracze będą mogli w pełni doświadczyć trudu wspinania się po jej kolejnych szczeblach. Najnowszy Speedway jak nigdy dotąd odwzorowuje Grand Prix w najmniejszych szczegółach.

Gracze mogą również uczestniczyć w meczach wieloosobowych, w tym w Grand Prix online do 15 graczy naraz oraz dodatkowym sędzią.

Zwiastun gry FIM Speedway Grand Prix 4:

Zasady sondażu:

Odpowiedz poprawnie na pytanie numer jeden oraz udziel jak najciekawszej odpowiedzi na pytanie numer dwa:

1. Czy klub Speedway Wanda Kraków jest w Żużlowej Ekstralidze?

2. Jaki jest twój ulubiony żużlowiec. Uzasadnij swoją odpowiedź.

Swoje odpowiedzi przesyłajcie na adres konkurs-gry@firma.interia.pl, w temacie wpisując Konkurs - Speedway. Na Wasze zgłoszenia czekamy do 17 czerwca.

Więcej szczegółów na temat tego konkursu znajdziecie w naszym regulaminie.

Nagrody:

Na szczęśliwych zwycięzców czeka dziesięć egzemplarzy gry FIM Speedway Grand Prix 4.

Sponsorem nagród jest firma Techland.

Dowiedz się więcej na temat: sporty | konkursy

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje