Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Konkurs - Battlefield 3: Rosjanin

Od 18 kwietnia w polskich księgarniach dostępna jest najnowsza powieść Andy'ego McNaba - "Battlefield 3: Rosjanin". Jeśli jesteście miłośnikami gry i chcielibyście zdobyć tę książkę, weźcie udział w naszym konkursie. Do wygrania jest aż 10 egzemplarzy tej powieści!

O książce:

Reklama

Battlefield 3: Rosjanin, opierając się na motywach gry o tym samym tytule, nie stanowi bezpośredniej, liniowej fabularyzacji rozgrywki. Książka ta opowiada o losach Dimy Majakowskiego, byłego żołnierza Specnazu, który wraca do służby w siłach specjalnych Matki Rosji pod wpływem presji GRU.

Zlecenie jest jednorazowe. Ma podjąć się niezwykle trudnej misji, która w sposób zupełnie nieoczekiwany wymknie się spod kontroli samego Majakowskiego, jak i jego szefostwa w Moskwie.

Battlefield 3: Rosjanin to sensacyjny thriller. Fabuła wyszła spod pióra Andy'ego McNaba, byłego żołnierza brytyjskich sił specjalnych SAS i autora ponad dwudziestu książek i telewizyjnego serialu dokumentalnego Andy McNab's Tour of Duty o wojnie w Iraku i Afganistanie.

Polscy czytelnicy powinni kojarzyć go przede wszystkim z książki Kryptonim "Bravo Two Zero", w której opisał dramatyczne perypetie patrolu Bravo Two Zero, którym dowodził podczas I wojny w Zatoce Perskiej.

Doświadczenie McNaba jako żołnierza sił specjalnych znajduje swoje odbicie w jego stylu pisarstwa i sposobie przedstawiania świata.

Po książkę Battlefield 3: Rosjanin powinni sięgnąć nie tylko fani gry; jej lektura dostarczy wiele satysfakcji miłośnikom rasowej literatury sensacyjnej, dla których ważna jest nie tylko wartka akcja, ale i dobrze skonstruowana intryga.

Zasady konkursu:

Odpowiedz poprawnie na pytanie numer jeden oraz udziel jak najciekawszej odpowiedzi na pytanie numer dwa:

1. Podaj imię i nazwisko osoby, która odpowiada za polski przekład powieści "Battlefield 3: Rosjanin"?

2. Co sądzisz o pisaniu książek na podstawie popularnych gier? Uzasadnij swoją odpowiedź.

Swoje odpowiedzi przesyłajcie na adres konkurs-gry@firma.interia.plkonkurs-gry@firma.interia.pl, w temacie wpisując "Konkurs - Rosjanin". Na Wasze zgłoszenia czekamy do 2 maja.

Więcej szczegółów na temat tego konkursu znajdziecie w naszym regulaminie.

Nagrody:

Na szczęśliwych zwycięzców czeka dziesięć egzemplarzy powieści Battlefield 3: Rosjanin.

Sponsorem nagród jest wydawnictwo Insignis.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje