Reklama

Konkurs - Batman: Arkham City

Zima nareszcie zagościła w naszym kraju i jak na razie nie zapowiada się, żeby szybko nam odpuściła. W związku z zaistniałą sytuacją postanowiliśmy pomóc wam przetrwać srogi mróz.

Wystarczy, że spróbujecie swoich sił w naszym konkursie, a będziecie mogli wygrać własny egzemplarz najnowszych przygód Mrocznego Rycerza w grze Batman: Arkham City (ta gra z pewnością umili wam długie wieczory) lub termiczny kubek, którzy pozwoli wam rozgrzać się w najbardziej ekstremalnych warunkach. Do dzieła!

O grze:

Batman Arkham City to sequel niezwykle wysoko ocenionej gry Batman Arkham Asylum, która wyznaczyła nową jakość gier o komiksowych bohaterach. W wersji PC, gracze docenią jakość efektów graficznych zapewnionych przez zastosowanie technologii NVIDIA PhysX.

Reklama

Quincy Sharp - nowy Burmistrz Gotham postanawia zrewolucjonizować zakład penitencjarny dla najgroźniejszych więźniów. Na jego żądanie rozległa, mroczna dzielnica slumsów w Centrum Gotham City stała się zarówno silnie strzeżonym więzieniem, jak i domem dla największych kryminalistów, bandytów i gangsterów Gotham, którzy zostali tu przeniesieni z zakładu Arkham.

Dzielnica zostaje opanowana przez gangi, których celem jest ucieczka z Gotham. Przeciwstawić im się może tylko Batman, którego po raz pierwszy wspomaga Catwoman.

Zwiastun gry Batman: Arkham City:

Zasady konkursu:

Odpowiedz poprawnie na pytanie numer jeden oraz udziel jak najciekawszej odpowiedzi na pytanie numer dwa:

1.Kto jest głównym przeciwnikiem Batmana w grze Batman: Arkham City?

2. Jaki jest twój ulubiony sposób na spędzanie wolnego czasu w mroźne dni? Uzasadnij swoją odpowiedź.

Swoje odpowiedzi przesyłajcie na adres konkurs-gry@firma.interia.pl w temacie wpisując Konkurs - Batman: Arkham City. Na wasze zgłoszenia czekamy do 6 lutego.

Więcej szczegółów na temat tego konkursu znajdziecie w naszym regulaminie.

Nagrody:

Zdobywcy pierwszych pięciu miejsc otrzymają od nas gry Batman: Arkham City na PC. Pięciu pozostałych laureatów nagrodzimy stylowymi kubkami termicznymi.

Sponsorem nagród jest firma Cenega Poland oraz NVIDIA.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy