Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Koniec męskiej dominacji w Mass Effect?

Na potrzeby materiałów promocyjnych pierwszych dwóch części Mass Effecta komandor Shepard był wykorzystywany jedynie w swojej męskiej wersji, co nie wszystkim się podobało.

W przypadku "trójki" BioWare postanowiło zadowolić swoje fanki (no pun intended), zobaczymy więc trailera z She-Shepardem.

Reklama

Jak poinformował David Silverman, dyrektor marketingu w BioWare na swoim Twitterze, studio uległo prośbom fanów i przy promocji Mass Effecta 3 zacznie wykorzystywać także wizerunek pani Shepard.

"Będzie trailer z żeńskim Shepardem. Odbyliśmy wczoraj spotkanie jej poświęcone. Pracujemy nad jej nowym wyglądem. Wy wszyscy za pośrednictwem Twittera i postów macie wpływ na to, jak będzie ona wyglądać" - pisze David Silverman.

To jednak nie koniec niespodzianek. W innym wpisie Silverman zapewnił, że kobieca wersja Sheparda pojawi się także na okładce edycji kolekcjonerskiej.

"Zarówno męski, jak i żeński Shepard znajdzie się na pudełku kolekcjonerki. Po jednej stronie facet, po drugiej kobieta" - zapewnia Silverman.

Weź udział w naszym nowym konkursie i wygraj książki z serii Mass Effect

Dowiedz się więcej na temat: męska dominacja

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje