Reklama

Kolejny Tomb Raider rzeczywiście w Japonii?

Jeszcze oficjalnej zapowiedzi dziewiątej części przygód panny Croft nie uświadczyliśmy, lecz w prasie pojawiają się kolejne informacje na jej temat.

Najnowsze znajdą się w grudniowym numerze magazynu Game Informer. Na okładce pisma znajdzie się hasło "A survivor is born" ("Narodziny ocalałego" czy też może "Narodziny ocalałej) i grafika prezentująca zderzający się ze skalistym brzegiem statek. Niby nic takiego, ale przypomnijmy sobie wcześniejsze plotki, które mówiły o tym, iż w najnowszym Tomb Raiderze sławna pani archeolog rozbije się na tajemniczej wyspie nieopodal Japonii. Czyżbyśmy mieli w grudniowym Game Informerze zobaczyć ich potwierdzenie?

Jeśli miałyby się potwierdzić opublikowane do tej pory plotki na temat kolejnej części Tomb Raidera, to powinniśmy przeczytać również o tym, że jego akcja będzie osadzona w latach nieco wcześniejszych, dzięki czemu moglibyśmy poznać młodą, może nawet nastoletnią Larę.

Reklama

Mówiło się już dotychczas także, iż rozgrywka w dziewiątym Tomb Raiderze będzie przypominała to, co widzieliśmy już w Batman: Arkham Asylum (i to, co zobaczymy w Batman: Arkham City). Ma być w niej mnóstwo walk, w tym także takich, które będą od nas wymagały pomyślunku.

Mamy nadzieję, że te i inne informacje znajdziemy w Game Informerze, ponieważ trzeba przyznać, iż to, co do tej pory można było przeczytać na temat gry, brzmiało bardzo dobrze. Czekamy więc do początku grudnia, kiedy do kiosków trafi nowy numer Game Informera.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy