Kolejne Simsy prawdopodobnie opóźnione

Fani jednej z najlepiej sprzedających się serii, czyli The Sims, na kolejną, trzecią już odsłonę gry będą musieli poczekać najprawdopodobniej nieco dłużej.

Tytuł był zapowiadany już na przyszły miesiąc, jednak jak podali przedstawiciele Electronic Arts, obecnie szacowana jest najlepsza data premiery dla tej produkcji. Nie wiemy czy oznacza to opóźnienia, jednak należy brać taką opcję pod uwagę.

Kilka dni temu podobno wiele sklepów i dystrybutorów zostało poinformowanych o przesunięciu premiery. Niektóre serwisy wciąż wskazują, że tytuł będzie dostępny już 20 lutego tego roku (tak podał wcześniej wydawca), jednak wydaje się to niezbyt pewne. Gry można więc spodziewać się w pierwszej połowie 2009 roku. Niestety jak na razie nie podano żadnych konkretnych szczegółów odnośnie nowego terminu. Electronic Arts zapewnia, że trzecia część The Sims wygląda świetnie i już wkrótce otrzymamy więcej informacji.

Reklama

Trudno dziwić się firmie Electronic Arts, która zapewne z kolejną częścią dzieła producenta Willa Wrighta wiąże spore nadzieje. Wystarczy powiedzieć, że gra The Sims 2 sprzedała się (włącznie z dodatkami) w nakładzie miliona kopii w samej Polsce, co jest karkołomnym wyczynem na naszym skromnym rynku. Kolejna część jest więc jednym z najgłośniejszych tytułów w pierwszej połowie tego roku.

Trójka będzie pełna nowości, chociaż obejdzie się bez rewolucji. Naszym zadaniem będzie więc kierowanie losami stworzonej przez nas postaci. Twórcami tej produkcji jest dobrze znana i popularna firma Maxis, która nie raz zaskoczyła już graczy i wielokrotnie przedstawiała produkcje ponadczasowe (jak chociażby SimCity). Poprzednia część serii pojawiła się już ponad 4 lata temu. Należy jednak pamiętać, że ostatni dodatek do gry został wydany pod koniec ubiegłego roku.

Jeszcze w zeszłym roku poznaliśmy też wymagania sprzętowe trzeciej części tego zabawnego symulatora życia. Nie są one oczywiście wysokie, bo chociaż nowa odsłona będzie naprawdę ładna, to nie grafika jest sednem tego produktu.

Gry-Online
Dowiedz się więcej na temat: The Sims
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy