Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Kolejna odsłona Call of Duty z podtytułem Iron Wolf?

Iron Wolf, bo tak brzmi kodowa nazwa, za którą rzekomo kryje się kolejna odsłona serii Call of Duty, wyciekła do internetu poprzez usługę Xbox Live.

Gra podobno znajduję się obecnie w fazie produkcji (pracują nad nią panowie z Treyarch), co mogłoby wskazywać na przyszłoroczną premierę.

Reklama

Wyciek nastąpił po tym, jak na jednym z internetowych forów poświęconych konsoli Xbox pojawił się wpis wraz z domniemanymi zrzutami ekranu tajemniczej osoby z Treyarch, która testowała grę na serwerach Xbox Live. Opisany wyżej tekst oraz zdjęcia dostępne są pod adresem http://tnij.org/m0jw

Trudno uwierzyć w to, że producent zezwolił tak wcześnie na otwarte testy gry, a tym bardziej w to, że "sprawdzanie" odbywało się przy wykorzystaniu zwykłych, sklepowych egzemplarzy konsoli Microsoftu.

Najbardziej w tym wszystkim intryguje jednak sam podtytuł - Żelazny Wilk. De facto pasuje on zarówno do formuły serii Call of Duty, jak i osi czasowej, w której umiejscowiona została ostatnia część Black Ops.

Mianem Iron Wolf określany był litewski specjalny oddział operacyjny, który został założony w 1991 roku po upadku imperium sowieckiego. Zdarzenia prowadzące do powstania jednostki zostały wywołane w trakcie trwania zimnej wojny, w czasach, które przedstawione zostały w ubiegłorocznym Black Ops.

To z kolei sugerowałoby, że wydarzenia w domniemanej grze koncentrowałyby się na upadku sowieckiej Rosji, przedstawiając przy tym prezydenturę Nixona, Reagana oraz ostatnie lata wietnamskiego konfliktu.

Co sądzicie o takim zbiegu okoliczności? Czy podoba wam się taki pomysł na kolejną odsłoną kultowej serii?

Przekonaj się, dlaczego twórcy serii Call of Duty nie są zainteresowani Facebookiem

Dowiedz się więcej na temat: Call of Duty

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje