Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Kolejna część Star Wars: X-Wing w drodze?

Jakiś czas temu pisaliśmy, że LucasArts poszukuje ludzi do prac nad RPG-iem z otwartym światem. Najprawdopodobniej nie jest to jedyny projekt, nad którym firma pracuje - szuka ona bowiem ludzi do trzech gier, w tym specjalisty... od FPS-ów.

Na stronach LucasArts pojawiły się trzy nowe ogłoszenia o prace. Firma poszukuje w nich projektanta poziomów do nowego FPS-a, starszego inżyniera gameplayu specjalizującego się w lotniczym shooterze oraz producenta, który zająłby się przygodową grą akcji.

Reklama

Najbardziej interesujące są dwa pierwsze ogłoszenia. LucasArts nie specjalizuje się bowiem w FPS-ach (jedną z nielicznych gier firmy z tego gatunku było Star Wars: Dark Forces z 1995 roku), tym bardziej ciekawi nas, co studio szykuje.

O szybsze bicie serca powinna przyprawić fanów m.in. X-Winga i TIE Fightera informacja o poszukiwanym starszym inżynierze gameplayu na potrzeby lotniczego shootera. Niewykluczone bowiem, że tajemniczy projekt będzie oparty na "Gwiezdnych Wojnach" i może być wznowieniem wspomnianego, kultowego symulatora kosmicznego.

Dowiedz się więcej na temat: Star Wars | w drodze

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje