Reklama

Kobiety grające online wolą gry... od seksu

Doritos - tak, ci od tortillowych czipsów - przeprowadzili ankietę wśród 2052 kobiet, z której wynika, że te wolą grać w gry po sieci, niż uprawiać seks. Oczywiście nie tylko, ale akurat to się najbardziej w oczy rzuca, prawda?

W ankiecie przeprowadzonej przez Doritos przepytano ponad dwa tysiące kobiet pytając najpierw o to, czy w ogóle grają w gry po sieci. Okazało się, że 49% z nich owszem - gra, a w porównaniu z podobną ankietą, w której 50% facetów okazało się zatwardziałymi graczami online, wygląda na to, że wielkiej różnicy pomiędzy płciami w tym przypadku nie ma.

Następne pytania dotyczyły "priorytetów" i z odpowiedzi 49% ankietowanych, które przyznały się do grania po sieci wynikło, że 84% wymieniło właśnie to, jako czynność najprzyjemniejszą. 75% odpowiedziało, że uwielbia się kąpać, 71% chodzić na zakupy, 62% ćwiczyć, a jedyne 70% zaznaczyło w odpowiedzi "uprawiać seks".

Reklama

Poza tym 17% ankietowanych, które przyznały się do grania w gry online stwierdziło także, że często robi to w łóżku. Kryje się tutaj bardzo ironiczny żart, ale nie wypada go napisać, więc pozostawimy miejsce dla waszej wyobraźni.

Ankieta zostałą przeprowadzona dlatego, że Doritos wypuszcza właśnie nową Facebookową grę: Doritos Dip Desperado. Nie pokazujcie jej swoim dziewczynom...

Erotyczne granie, czyli pikantne gry dla dorosłych

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje