Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Kilka informacji o Test Drive Unlimited 2

Wygląda na to, że Test Drive Unlimited 2 rozgrzeje nas do czerwoności. W grze będzie bowiem świecić palące słońce Hiszpanii.

Sam produkt ma być znacznie większy od poprzednika.

Reklama

Drobnym strumyczkiem płyną informacje na temat Test Drive Unlimited 2. Dwa tygodnie po oficjalnym ogłoszeniu tego tytułu dowiedzieliśmy się, że jego akcja toczyć się będzie na hiszpańskiej Ibizie. Dla fanów latynoskich klimatów ta pozycja robi się więc jeszcze bardziej obowiązkowa. A w świecie gry dziać ma się sporo.

Niech świadczy o tym chociażby fakt, że "dwójka" jest 2,5 raza większa od oryginalnego Test Drive Unlimited. Akcja przebiegać będzie przy akompaniamencie płynnie zmieniających się pór dnia i nocy. Dla urozmaicenia rozgrywki twórcy postanowili zaimplementować tryb kooperacji, w którym jeden z użytkowników prowadzi samochód, a drugi czyta mapę (problemem może okazać się to, że nikt nie będzie chciał być tym "drugim"). Eden Studios pracuje ponadto nad modelem zniszczeń pojazdów.

Przypomnijmy, że TDU 2 zostało ogłoszone na początku marca. Gra tworzona jest z myślą o pecetach, Xboksie 360 i PS3. Na razie nie podano daty premiery.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje