Kilka informacji o Test Drive Unlimited 2

Wygląda na to, że Test Drive Unlimited 2 rozgrzeje nas do czerwoności. W grze będzie bowiem świecić palące słońce Hiszpanii.

Sam produkt ma być znacznie większy od poprzednika.

Drobnym strumyczkiem płyną informacje na temat Test Drive Unlimited 2. Dwa tygodnie po oficjalnym ogłoszeniu tego tytułu dowiedzieliśmy się, że jego akcja toczyć się będzie na hiszpańskiej Ibizie. Dla fanów latynoskich klimatów ta pozycja robi się więc jeszcze bardziej obowiązkowa. A w świecie gry dziać ma się sporo.

Niech świadczy o tym chociażby fakt, że "dwójka" jest 2,5 raza większa od oryginalnego Test Drive Unlimited. Akcja przebiegać będzie przy akompaniamencie płynnie zmieniających się pór dnia i nocy. Dla urozmaicenia rozgrywki twórcy postanowili zaimplementować tryb kooperacji, w którym jeden z użytkowników prowadzi samochód, a drugi czyta mapę (problemem może okazać się to, że nikt nie będzie chciał być tym "drugim"). Eden Studios pracuje ponadto nad modelem zniszczeń pojazdów.

Reklama

Przypomnijmy, że TDU 2 zostało ogłoszone na początku marca. Gra tworzona jest z myślą o pecetach, Xboksie 360 i PS3. Na razie nie podano daty premiery.

gram.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama