Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Każdy kolejny Crysis będzie w 3D

Coraz większa liczba producentów gier korzysta z tej technologii. Panom z Crytek spodobała się ona na tyle, że już teraz zapowiedzieli, iż każda kolejna odsłona Crysisa będzie posiadała opcję zabawy w trójwymiarze.

Crytek już dawno temu ujawniło, że Crysis 2 będzie dostępny w wersji 3D. Ci, którzy widzieli któryś z pokazów gry, np. ten na czerwcowych targach E3 w Los Angeles, wiedzą, że wygląda on w trójwymiarzem po prostu wyśmienicie. Podoba się wszystkim tak bardzo, że twórcy już teraz powiedzieli: "każdy kolejny Crysis będzie miał opcję 3D".

Reklama

Nie powinno być niespodzianką, że Crytek już teraz mówi o kolejnych częściach serii Crysis. W końcu Cevat Yerli, szef studia, zapowiedział (po cichu, bo po cichu, ale jednak) powstanie trzeciej odsłony już dawno temu. A zapowiedzi jeszcze kolejnych są chyba tylko kwestią czasu.

Ludzie z Crytek uważają technologię 3D za posiadającą naprawdę duży potencjał. Yerli twierdzi, że jeśli spróbujemy opcji zabawy w trójwymiarze w drugim Crysisie, to już nigdy nie będziemy chcieli wracać do standardowego obrazu. Ciekawe, ciekawe. Czyżbyśmy resztę życia mieli spędzić z okularami 3D na nosach?

Dowiedz się więcej na temat: zabawy

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje