Kataklizm nadejdzie dopiero w styczniu?

Blizzard jest znany z nieustannego przesuwania dat premier swoich gier. Tak było w przypadku WarCrafta, tak było ze StarCraftem i nie inaczej jest z trzecim dodatkiem do World of Warcraft - Cataclysm.

Co prawda, "Zamieć" nie ogłosiła wcześniej oficjalnej daty premiery, jednak dała wielbicielom World of Warcraft do zrozumienia (między wierszami), że mogą oczekiwać premiery World of Warcraft: Cataclysm jeszcze w tym roku, najprawdopodobniej w grudniu. Serwisy WoWhead oraz MMO Champion podawały zgodnie nawet dokładną datę - 7 grudnia.

Niestety, drodzy fani World of Warcraft, Cataclysm raczej nie trafi w tym roku pod wasze choinki. Według sklepu Amazon.com (a takiemu sklepowi raczej można wierzyć), data premiery gry została przesunięta dopiero na styczeń przyszłego roku. Wiemy o tym, ponieważ klienci, którzy zamówili ten dodatek przedpremierowo, otrzymali od pracowników Amazona maila informującego, że paczkę otrzymają dopiero między 4 a 18 stycznia.

Reklama

Co na to Blizzard? Oczywiście nic. Jak to zwykle bywa, na oficjalną odpowiedź ze strony studia musimy poczekać. Na razie pozostajemy z oświadczeniem pochodzącym sprzed kilku miesięcy, w którym mowa, iż World of Warcraft: Cataclysm ukaże się jeszcze w tym roku.

A może sam Blizzard nie wie, kiedy uda się wydać World of Warcraft: Cataclysm i stąd milczenie? Cóż, teraz tego się na pewno nie dowiemy. Prędzej podczas Blizzconu, który odbędzie się już w październiku.

INTERIA.PL
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy