Już jutro zapowiedź nowego Battlefielda

Electronic Arts zamierza zaprezentować kolejną odsłonę serii sieciowych shooterów. Ale spokojnie, na pewno nie będzie to Battlefield 3. Co w takim razie?

Na razie nie wiemy nic na ten temat i chyba nie dowiemy się aż do piątku. Ben Cousins z Electronic Arts, będący producentem serii Battlefield, napisał na Twitterze, iż udaje się do Londynu, żeby zaprezentować tam na zamkniętym prasowym pokazie jej nową część. Przed szerszą publicznością zostanie ona ogłoszona dopiero jutro.

Cousins zapewnia, że nie chodzi o pełnoprawną, trzecią część Battlefielda (nad którą prace przebiegają ponoć pomyślnie, jak zapewnił przedwczoraj Patrick Soderlund), ani o nic pod tytułem Battlefield Assault, o co podejrzewała go od jakiegoś czasu praca. Będzie to kompletnie coś nowego.

Reklama

No nic, nie pozostaje nam nic innego, jak tylko czekać do piątku, ew. liczyć na jakieś wcześniejsze przecieki. Ciekawe, co szykuje nam EA, skoro to nie Battlefield 3...

A co do Battlefielda 3 jeszcze, przypomnimy tylko, że Patrick Soderlund z Electronic Arts powiedział w przedwczorajszym wywiadzie, iż prace nad grą przebiegają pomyślnie i mamy ją zobaczyć w akcji szybciej niż się spodziewamy.

INTERIA.PL
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy