Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Just Cause: Trzecia odsłona w produkcji?

Wiele wskazuje na to, że Just Cause 3 znajduje się w produkcji. Takie wnioski wyciągnąć można z maila rozesłanego przez developerów ze studia Avalanche do prasy.

Wynika z niego, że ekipa pracuje wraz ze Square Enix nad "rewolucyjną grą akcji z otwartym światem". Redakcja Eurogamera otrzymała od Avalanche maila reklamującego imprezę, na której studio ma nadzieje zdobyć nowych pracowników.

Reklama

W wiadomości znalazła się też informacja, że firma pracuje nad kilkoma projektami na konsole obecnej i następnej generacji, które mają ukazać się w 2013 i 2014 roku.

Jednym z nich jest "rewolucyjna" gra akcji z otwartym światem. Co prawda, nie padła konkretna nazwa produkcji, ale powstaje ona we współpracy ze Square Enix.

A przypomnijmy, że to właśnie ta firma jest wydawcą dwóch pierwszych części Just Cause. Prawdopodobnie tajemniczym projektem jest więc trzecia odsłona cyklu.

Innymi grami, nad którymi pracuje Avalanche, są produkcje oparte na filmowych i komiksowych seriach. Jedną z nich może być egranizacja Mad Maxa.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama