Reklama

Jest już trailer z NecroVision

NecroVision to gra tworzona przez polskie studio The Farm 51. Do tej pory mogliśmy się jedynie zastanawiać, co też klecą goście z Farmy 51. Od wczoraj uchylono wreszcie rąbka tajemnicy...

NecroVision jest przedstawicielem gatunku FPS. Oprócz zwykłych śmiertelników przyjdzie nam się zmierzyć również z mocami nadprzyrodzonymi, a na naszej drodze staną takie postacie jak: wampiry, demony i zombie. Do wykorzystania będziemy mieli, poza autentycznym uzbrojeniem z czasów pierwszej wojny światowej, również sprzęt tworzony przez wampirzych naukowców, a także zdobyte podczas walki demoniczne wynalazki.

Grafika w NecroVision została oparta na unowocześnionym i usprawnionym specjalnie na potrzeby gry silniku wykorzystanym we wcześniejszej produkcji ludzi ze studia Farm 51. Możemy spodziewać się bardzo rozbudowanych lokacji oraz przerażających monstrów. Twórcy gry zdecydowali się pójść w kierunku jak największego naturalizmu, a więc na ekranie pojawią się powykręcane od wybuchów kończyny, czy kawałki kości wystające z kikutów.

Reklama

Fabuła gry została osadzona na początku XX wieku. Jest rok 1916, światem targa pierwszy globalny konflikt i nikt nie zdaje sobie sprawy z tego, że pod powierzchnią ziemi, nie niepokojona przez nikogo, rozwija się cywilizacja wampirów, osiągając nowe poziomy wiedzy dotyczącej czarnej magii. Niebezpieczne zabawy ostatecznie kończą się otwarciem portalu do świata Demonów, co stanowi preludium do ogromnej wojny podziemnego świata.

W trakcie wyniszczających walk, szala zwycięstwa zaczęła przechylać się w stronę Piekielnych Najeźdźców. Jedyną szansą na odwrócenie losów konfliktu jest znalezienie pomocy wśród wojsk ludzi, stacjonujących na frontach pierwszej wojny światowej. Właśnie w postać jednego z żołnierzy wcieli się gracz. Brzmi to wszystko bardzo ciekawie.

Trailer z gry znajdziecie tutaj.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy