Reklama

Jest demo Kane & Lynch 2

Wydanie wersji demonstracyjnej gry przed premierą pełnej wersji to zdecydowanie dobry zwyczaj.

Znają go na pewno IO Interactive oraz Square-Enix, którzy wypuścili właśnie na świat demo sequela Kane & Lynch.

Niedawno dowiedzieliśmy się, że Kane & Lynch 2: Dog Days trafi do sprzedaży już 20 sierpnia. Oczywiście gra jest już dostępna w przedsprzedaży, ale jeśli wciąż nie jesteś pewien, czy to tytuł dla ciebie, możesz wcześniej pobrać demo. Zostało ono udostępnione na platformach: Steam, Xbox Live oraz PlayStation Network (wiadomo, kto skąd ściąga, prawda?).

Wersja demonstracyjna Kane & Lynch 2: Dog Days jest całkiem rozbudowana - pozwala przetestować zarówno tryb dla pojedynczego gracza, jak i multiplayer.

Reklama

Jeśli chodzi o ten pierwszy, to pobawić się możemy w jednej z misji z kampanii, a jeśli o ten drugi, to możemy potestować tryb Fragile Alliance (jedna drużyna dokonuje napadu, a druga stara się temu zapobiec).

W Kane & Lynch 2: Dog Days wcielisz się ponownie w tytułową dwójkę psychopatów, którzy tym razem trafiają do Szanghaju. Po tym, jak jedna z akcji idzie im nie tak jak powinna, w pogoń za nimi udaje się, niewiele wyolbrzymiając, pół świata (czy też może raczej pół światka). Czeka cię tyle strzelania, ile tylko jesteś w stanie sobie wyobrazić - a może i więcej.

Jeśli lubisz takie klimaty, możesz się już szykować do kupna pełnej wersji. W serwisie Steam pojawiła się promocja, w ramach której możesz ją dostać za

44,99 euro, ale oczywiście dla Polaków nie jest to żadna promocja, bo przecież u nas normalna cena gry to 199 złotych.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Lynch

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy