Reklama

Jay-Z wypuścił grę o swoim życiu

Hip-hopowy gwiazdor postanowił zainteresować swoją osobą użytkowników Facebooka. W tym portalu społecznościowym pojawiła się właśnie gra opowiadająca o jego życiu.

Będzie ona nosić tytuł Empire i - jak głosi serwis Mashable - pozwoli zrobić karierę "od żigolaka, przez przedsiębiorcę aż po magnata biznesu" za pomocą paru kliknięć myszy.

Reklama

Z tymi paroma kliknięciami to może lekka przesada, ale wcześniejsza część zdania jak najbardziej pokrywa się z rzeczywistością.

Na początku zabawy będziemy się zajmować się takimi czynnościami, jak odwiedzenie biednej mamy, wystąpienie w pojedynku raperskim, nagranie próbnego kawałka czy znalezienie pracy, dzięki której będziemy mogli zafundować swoją hip-hopową karierę.

Po zebraniu odpowiedniej liczby punktów będziemy mogli opuścić getto i przenieść się na nowojorski Manhattan, gdzie królują bogaci i sławni.

"Dokonuj właściwych wyborów, a świat będzie należał do ciebie. Żyj marzeniem" - czytamy w opisie gry.

W Empire wcielimy się w wykreowaną przez siebie postać o typowo hip-hopowym nicku, takim jak "Docta B" czy "Big Daddy Hernandez". Gra będzie zawierać, rzecz jasna, liczne opcje społecznościowe, zachęcające do współpracy ze znajomymi.

Empire to kolejna cegiełka w internetowej działalności Jaya-Z, który ewidentnie docenia możliwości, jakie daje sieć (albo doceniają je jego menedżerowie).

Podczas niedawnej trasy koncertowej promował on program zniżkowy American Express na Twitterze, wcześniej wypuścił wraz ze swoją żoną, Beyonce, do internetu teledysk, w którym wystąpiła ich córka, Blue Ivy. Z niej Jay z pewnością jest dumny. Czy z gry również będzie?

NBA Baller Beats: Koszykówka i Guitar Hero w jednym

Dowiedz się więcej na temat: Życie

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje