Jakub Ćwiek blogerem na wyspie Banoi

W dniu dzisiejszym firma Techalnd ujawniła, że przy promocji swojego najnowszego tytuły Dead Island będzie silnie współpracować z Jakubem Ćwiekiem.

"Jakub to doskonały pisarz, który jest bardzo kreatywny i z którym mieliśmy już okazję współpracować. Zaproponowaliśmy mu, czy nie chciałby objąć rolę 'Blogera na wyspie Banoi', kilka dni przed premierą Dead Island. Kuba będzie na żywo opowiadał co się dzieje na wyspie, dzięki czemu zainteresowane osoby mogą śledzić nie tylko jego poczynania, ale również życie i przygody osób na Banoi, jeszcze przed wydarzeniami z gry. Całą akcję przeprowadzamy razem z firmą Acer, która jest w Polsce oficjalnym partnerem technologicznym. Mamy nadzieję, że pomysł się spodoba i rzesze fanów zasypią Kubę pytaniami odnośnie tego, co się dzieje na Banoi" - tłumaczy Tomasz Gawlikowski z firmy Techland.

Reklama

Dla najbardziej wytrwałych firm Techland przygotowała atrakcyjne nagrody, w postaci Monitora Acer Serii G oraz oficjalnych gadżetów Dead Island. Cała akcja zaczyna się w dniu jutrzejszym i trwać będzie aż do dnia premiery Dead Island w Polsce, to jest do 9 września.

Dead Island to terror, przemoc i wszechogarniające szaleństwo. Na tropikalnej wyspie Banoi, która była wakacyjnym rajem, dochodzi do zombie apokalipsy, która zamienia ludzi w krwiożercze bestie. Jedyną szansą dla pozostałych przy życiu, jest brutalna walka o przetrwanie i znalezienie sposobu na ucieczkę z wyspy śmierci.

Dead Island będzie wydany jeszcze w tym roku na całym świecie, na PC oraz konsole PlayStation 3 i Xbox 360 .

(Informacja prasowa)

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy