iPad 2 w trzech wersjach

W sieci pojawiły się nowe plotki dotyczące iPada 2. Według nich urządzenie ukaże się na rynku w trzech wersjach, a nie - jak w przypadku pierwszej generacji tabletu od Apple'a - w dwóch.

Jak donosi serwis Digitimes, powołując się na zaufane źródło, Apple zamierza wydać trzy wersje iPada 2. Pierwsza posiadać będzie rzekomo jedynie moduł WiFi, druga WiFi, 3G oraz GPS, zaś trzecia będzie ponadto kompatybilna z siecią CDMA.

Z trzeciej edycji pożytek będą mieć jednak (na razie) głównie Amerykanie oraz osoby podróżujące do USA. Sieć CDMA działa bowiem tylko w niektórych krajach europejskich oraz właśnie w Stanach Zjednoczonych.

Jak twierdzi informator portalu Digitimes, Apple zamierza ruszyć z produkcją iPada 2 w styczniu. Ponoć premiera urządzenia ma odbyć się w nadchodzącym 2011 roku.

Reklama

Według wcześniejszych plotek, które pojawiły się w sieci, iPad 2 wyposażony będzie w dwurdzeniowy procesor, 512 MB pamięci RAM oraz większy głośnik. Co oczywiście uczyni z niego jeszcze potężniejszą platformę do gier...

CDA
Dowiedz się więcej na temat: iPad
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy