Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Infernum przedstawia swoją pierwszą grę

Firma Infernum ujawnia pierwsze informacje o multiplatformowym projekcie Brick-Force

Infernum, producent i wydawca gier z siedzibą w Berlinie, zapowiedział dzisiaj swój pierwszy tytuł on-line, grę Brick-Force. W tym przepełnionym humorem sandboksowym shooterze, to od graczy będzie zależało, jak będzie wyglądało pole walki.

Reklama

Każdy będzie mógł stworzyć świat gry, o jakim zawsze marzył - cegła po cegle! Pole walki stworzone przez gracza zostanie udostępnione całej społeczności, która będzie mogła wykorzystywać je podczas własnych pojedynków.

Do dyspozycji graczy zostanie oddany dynamiczny tryb multiplayer, a zdobywanie umiejętności ułatwią dostępne w grze boty.

Buduj, dziel się i graj!

Dzięki silnikowi Unity 3D oraz współpracy Infernum z koreańskim producentem gier EXE Games, pełna humoru gra Brick-Force będzie dostępna bezpośrednio z poziomu przeglądarki. Prosty i intuicyjny tryb sandbox, pozwoli na stworzenie nawet najdrobniejszych szczegółów świata z pojedynczych cegiełek.

Dodatkowym udogodnieniem dla graczy mobilnych będzie możliwość grania w tryb sandbox za pośrednictwem sieci społecznościowych oraz urządzeń przenośnych, takich jak smartfony i tablety. Premiera gry oraz start testów beta w Europie i Ameryce Północnej są zaplanowane na wiosnę 2012.

Już dzisiaj wszyscy chętni do obejrzenia gry mogą zarejestrować się do testów wersji beta na uruchomionej właśnie stronie www.brick-force.com.

Zwiastun gry Brick-Force:

(Infernum/Interia.pl)

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje