Reklama

Hitman 5 w produkcji!

Spokojnie, na razie to tylko kolejna plotka. Jednak tym razem bardzo konkretna, wynika z niej bowiem, że gra na pewno powstaje. A przynajmniej powstawała.

Źródło przecieku jest solidne. Na informacje wskazujące jasno na to, iż trwają prace nad nowym Hitmanem, natrafiono w portalu LinkedIn. W profilu jednego z pracowników studia I/O Interactive można przeczytać, że w trakcie jego pobytu w firmie od października 2006 roku do czerwca 2009 roku pracował nad Kane & Lynch oraz nad Hitmanem 5 (jako główny projektant).

Oczywiście to nie świadczy o tym, że projekt nadal jest w realizacji. W rzeczywistości mogło być tak, że prace nad grą były prowadzone, lecz w końcu je przerwano. Wtedy nikt by nie kłamał - ani ludzie, którzy twierdzili, iż brali udział w tworzeniu nowego Hitmana, ani ludzie z I/O Interactive, którzy mówią, że o nowym Hitmanie nie ma mowy.

Reklama

Kilkanaście dni temu o swojej współpracy przy Hitmanie 5 powiedział David Bateson, który podkładał głos Agentowi 47 w poprzednich czterech częściach. Ujawnił, że wziął udział również w nagraniach do piątej odsłony serii (czemu I/O Interactive potem stanowczo zaprzeczyło).

To co, powstaje ten Hitman czy nie powstaje? Bardzo byśmy chcieli, aby jednak, mimo temu, co mówią panowie z I/O Interactive, powstawał...

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy