Hitman 5 jednak powstaje!

Od jakiegoś czasu po sieci krążą plotki o Hitmanie 5, który najprawdopodobniej znajduje się w produkcji w studiu IO Interactive.

Doniesienia te potwierdził poniekąd aktor wcielający się w agenta 47 w dotychczasowych odsłonach serii. W lipcu w sieci pojawił się plakat z Hitmanem i datą 2011 rok. Najprawdopodobniej związany on jest z kolejną częścią cyklu, choć przedstawiciele IO Interactive zdementowali te plotki. David Bateson, aktor użyczający głosu głównemu bohatera serii, w rozmowie z serwisem The Gaming Liberty potwierdził jednak, że coś rzeczywiście jest na rzeczy.

"Tym razem muszę powołać się na piątą poprawkę (amerykańskiej konstytucji, według której nikt nie może być zmuszony mówić na swoją niekorzyść)" - stwierdził Bateson w odpowiedzi na pytanie dotyczące Hitmana 5. "Podpisałem kontrakt, który zakazuje mi mówienia czegokolwiek o tym. Ale wiem, że były pewne opóźnienia. Jednak, tak jak mówiłem, jeśli artwork zwiastuje cokolwiek? przygotujcie się" - dodaje.

Reklama

Bateson podziękował również fanom za ich niezwykłe oddanie całej serii, co bardzo go satysfakcjonuje. "Jestem naprawdę wdzięczny za te wszystkie rzeczy, które zostały powiedziane (przez te wszystkie lata). Nie zazdroszczę studiu IO Interactive presji, pod którą muszą pracować. Myślę jednak, że sobie poradzą" - wyjaśnia.

CDA
Dowiedz się więcej na temat: aktor | plotki
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy