Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Halo 3 na PC było w produkcji

Po raz kolejny CV jednego z pracowników opublikowane za pośrednictwem serwisu LinkedIn stało się źródłem informacji na temat niegdyś tworzonej gry. Tym razem mowa o pecetowej wersji Halo 3.

Matt Waggle w swoim profilu w serwisie LinkedIn poinformował, że od stycznia do maja 2007 roku brał udział w tworzeniu Halo 3. Nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie fakt, że obok tytułu gry umieścił dwie platformy docelowe - oprócz wersji na Xboksa 360, która trafiła na sklepowe półki, Bungie Studios tworzyło także wydanie przeznaczone na komputery osobiste, które nigdy nie zostało oficjalnie zapowiedziane.

Reklama

Pojawienie się trzeciej odsłony cyklu Halo na pecetach wydawało się logiczne. Wszak pierwsza część serii o podtytule Combat Evolved oraz druga ukazały się na blaszakach. Najwidoczniej Microsoft zadecydował, że kolejne zostaną stworzone wyłącznie z myślą o konsoli Xbox 360. Na tej platformie pojawiło się Halo 3, następnie RTS osadzony w uniwersum Halo, czyli Halo Wars, a następnie dodatek do trzeciej części - Halo ODST.

Obecnie trwają prace nad Halo Reach. Microsoft ostatnio poinformował, że gra wyszła z fazy alfa. Jej beta-testy rozpoczną się w maju - Bungie liczy na trzy miliony testerów. Aby uzyskać do nich dostęp, należy posiadać Halo 3: ODST .

Dowiedz się więcej na temat: LinkedIn | hala

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje