Reklama

Half-Life 3: Zapowiedź podczas letniej wyprzedaży?

Jeżeli odwiedzaliście Steam podczas letniej wyprzedaży, to na pewno zauważyliście rozgrywającą się w tle ofert historyjkę.

Dwójka przyjaciół założyła sobie "klub" na drzewie, w nocy przyszedł jakiś Mroczny Gość i zniszczył wszystko, ale nie poddali się i przerobili zniszczony przez niego domek w coś nowego. Czyżby w tej niewinnej opowiastce mogło kryć się coś więcej... na przykład zapowiedź Half-Life 3?

Oczywiście to tylko marzenia tysięcy fanów Half-Life, tysięcy użytkowników internetu i tysięcy ludzi, którzy mają za dużo czasu. Nigdy nie wierzyłem w teorie spiskowe związane z kontynuacją przygód Gordona Freemana... ale mimo wszystko postanowiłem szybko podsumować i zaznaczyć na obrazku co popularniejsze "teorie" wynikające ze wskazówek zostawionych przez Valve "przypadkiem".

Reklama

Na obrazku (możecie go zobaczyć poniżej wiadomości) jest dwójka przyjaciół, którzy szukają nowych członków klubu - trzeciego do kompletu, można by powiedzieć. Niedaleko drzewa rosną Trzy źdźbła trawy, w drzewie z kolei można wypatrzeć cień człowieka trzymającego łom (Gordon!). Nad mordką wyrysowaną na domku widać twarz postaci, która - podobno - przypomina Alyx Vance, a obok niej znajdują się balony w trzech kolorach ustawione po trzy w rzędzie. Pod domkiem są balony z trzema żółtymi wśród białych.

Jakie teorie krążą po forach? Cytując: "Po mozolnej detektywistycznej robocie wydedukowałem, że balony ustawione są w dokładnie siedem rzędów. To znaczy, że Half Life 3 zostanie zapowiedziane za siedem dni lat dekad".

"Dwójka przyjaciół (Windows i Mac) z trzecim przyjacielem, który przyjdzie niedługo. To prawdopodobnie Linux (wiem, wiem, ale dajcie mi marzyć). Trzech przyjaciół (win, mac, linux) żyło szczęśliwie na wieki wieków, yeah" - głosi kolejna teoria.

I tak dalej, i tym podobne...

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy