Guild Wars 2 z datą premiery?

Kolejne doniesienia na temat daty premiery gry Guild Wars 2. Jedna z dużych amerykańskich sieci sprzedaży umieściła w swoich sklepach plakat, który zachęca do złożenia zamówienia przedpremierowego na tę oczekiwaną przez fanów MMO produkcję.

Z konkretną datą debiutu gry! Ulotkę - znalezioną przez jednego z czytelników serwisu Kotaku w sklepie sieci Fry's w Teksasie - możecie zobaczyć pod newsem.

Pojawia się na nim 28 czerwca jako data premiery gry Guild Wars 2. Nieco wcześniej zbliżony termin - 26 czerwca - pojawił się na stronie sklepu internetowego GameStop.

Co prawda często zdarza się, że sprzedawcy posiłkują się datami przybliżonymi, "wymyślonymi" przez siebie, zastanawia jednak fakt, że obie sieci wskazują na końcówkę czerwca jako na moment, w którym Guild Wars 2 pojawi się w sprzedaży.

Reklama

Zapewne więc data ta wzięła się z informacji przekazywanych sklepom przez wydawcę tytułu, koncern NCSoft.

Na razie jednak jego oficjalny komunikat brzmi inaczej - "data premiery zależy od wyników przeprowadzanych przez nas testów wersji beta, a gra ukaże się dopiero wtedy, gdy będzie gotowa". Tak czy owak - czekamy!

CDA

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy