Reklama

GTA IV na PeCetach tuż przed świętami?

Jeśli wierzyć informacjom, które pojawiły się na stronie niemieckiego sprzedawcy CityDisc, PeCetowa wersja GTA IV ujrzy światło dzienne już 30 listopada.

W przededniu premiery czwartej odsłony słynnej serii Grand Theft Auto na platformach PS3 i X360, w sieci pojawiły się spekulacje dotyczące terminu wydania wersji na komputery osobiste. Jest za nie odpowiedzialny niemiecki sprzedawca GameDisc, który podaje, że PeCetowe wydanie GTA IV ukaże się 30 listopada.

Reklama

Jeśli spojrzeć w przeszłość, doniesienia te mogą wydawać się wiarygodne. Poprzednie części lądowały bowiem na komputerach osobistych w sześć do ośmiu miesięcy po premierze na konsolach. Należy mieć jednak na uwadze, że jak dotąd Rockstar odcinał się od wszelkich spekulacji dotyczących portu GTA IV na PeCety.

Tymczasem oczy całego świata zwrócone są ku jutru - do debiutu dzieła Rockstara na Xboksie 360 i PS3 pozostało zaledwie kilka godzin. Analitycy prześcigają się w rozmaitych prognozach dotyczących sprzedaży gry, czy to z perspektywy całościowej, czy też poszczególnych platform. Według najbardziej optymistycznych (dla wydawcy) wskazań, GTA IV ma szanse stać się najlepiej sprzedającą się produkcją w historii przemysłu rozrywkowego.

Nabierzmy więc głęboki wdech - najbliższe dni mogą bowiem okazać się przełomowe dla całej branży gier.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje