Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Grand Theft Auto V: Co z wersją PC?

Rockstar zapowiedziało już oficjalnie premierę Grand Theft Auto V, ale tylko w wersjach na konsole. A co z wydaniem pecetowym?

O tym oficjalnie do tej pory się nie mówi. Było też zbyt mało podstaw do tego, by rozpoczynać nieoficjalne rozmowy na ten temat. Aż do teraz. Sklepy internetowe - zarówno zagraniczne, jak i polskie - dodały do swoich ofert pecetową wersję Grand Theft Auto V.

Reklama

Grę można zamawiać przedpremierowo chociażby na Amazon.co.uk czy Amazon.de, jak również w paru polskich sklepach, takich jak Ultima.pl, gram.pl czy Muve.pl (platforma sprzedażowa Cenega Poland). Czy to możliwe, że doszło do zbiegu okoliczności? Wątpliwe.

Ile trzeba zapłacić za Grand Theft Auto V we wspomnianych sklepach? Amazon.de życzy sobie za grę 59,99 euro, czyli około 250 zł. Podobna oferta na "piątkę" w wersji PC znajduje się też w gram.pl i na Ultimie (w obu przypadkach gra kosztuje 149,90 zł), a także w ofercie Muve.pl (koszt 169,99 zł). Należy pamiętać jednak, że w obu przypadkach mamy do czynienia z nieoficjalnymi pre-orderami, gra nie ma bowiem jeszcze formalnie wydawcy w Polsce. W zachodnich sklepach - a już na pewno w sklepach tej rangi co u nas Muve.pl czy gram.pl - dużo trudniej znaleźć edycję komputerową GTA V przez Rockstar niepotwierdzoną.

We wszystkich sklepach pojawia się tymczasowa okładka gry, opisy oraz cena - to wszystko. Brakuje najważniejszego, czyli daty premiery, która może być inna od terminu, w którym zadebiutuje wydanie konsolowe.

Rockstar w dalszym ciągu milczy w tej sprawie. A wydanie pecetowe Grand Theft Auto V wcale nie jest takie pewne. Co prawda czwarta odsłona serii ukazała się na komputerach kilka miesięcy po premierze konsolowej, ale już na przykład inny przebój studia Rockstar - Red Dead Redemption - do dziś nie jest dostępny dla pecetowców.

Grand Theft Auto V w wersjach na Xboksy 360 oraz PlayStation 3 zadebiutuje na wiosnę przyszłego roku. W grze przeniesiemy się do Los Santos, fikcyjnej wersji Los Angeles, i wcielimy w aż trzech różnych bohaterów.

Grand Theft Auto V: Pierwsze konkretne informacje

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje