Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Gra z Rambo w przyszłym roku

Jedna z najbardziej rozpoznawalnych postaci kina akcji już niebawem zagości na konsolach i komputerach. Brytyjskie studio deweloperskie właśnie zapowiedziało nową grę z Rambo w roli głównej.

Według dziennikarzy portalu MCV, gra o przygodach słynnego żołnierza pojawi się w przyszłym roku na PS3, PC i Xboksa 360. Za produkcję odpowiada brytyjskie studio Reef Entertainment, które wykupiło prawa do marki Rambo od producenta filmowego StudioCanal. Według umowy zawartej pomiędzy nimi, Reef może stworzyć grę opartą o słynną rolę Sylvestra Stallone. Brytyjczyków czeka więc spore wyzwanie, bo będą musieli zmierzyć się z legendą kina akcji.

Reklama

Pierwsze trzy części filmu Rambo, czyli First Blood, Firts Blood Part II i Rambo III, zarobiły ponad 600 milionów dolarów. "Jestem wielkim fanem filmów Sylvestra Stallone, a kiedy nadarzyła się okazja, aby zabezpieczyć prawa do gry video opartej na marce Rambo, to od razu chwyciliśmy ją obiema rękami" - zdradza szef Reef Entertainment, czyli Peter Rezon.

"Wraz z sukcesem ostatniego filmu z Rambo i międzynarodowego apetytu na filmy akcji czujemy, że to dobry czas na zrobienie czegoś specjalnego z tą marką. Tym bardziej, że w przyszłym roku ukaże się druga część 'Niezniszczalnych'" - podkreśla Peter Rezon.

Z tego co na razie wiemy o samej produkcji, to że pojawi się na trzy wymienione wyżej platformy. Producent zapowiada także znaną z filmów gęstą atmosferę i bardzo dużo akcji, czyli wszystko to, co przyczyniło się do sukcesu filmów Rambo.

Postać Johna Rambo pojawiła się po raz pierwszy w powieści First Blood napisanej przez Davida Morrelli. Książka ta ukazała się w 1972 roku. Jednak postać Rambo zdobyła światowy rozgłos dopiero po tym, jak w głównego bohatera wcielił się Sylvester Stallone w filmie Rambo w 1982 roku. Ostatnia produkcja o słynnym najemniku ukazała się z kolei trzy lata temu. Niedawno także pojawiły się plotki, jakoby w 2012 roku na ekrany kin miała trafić kontynuacja przygód Rambo, czyli piąta odsłona serii.

Przeczytaj także o ekranizacji gry Uncharted

Dowiedz się więcej na temat: W roli głównej

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje