Gothic 4: JoWood zdradza, jakie będą zabezpieczenia

Firma JoWood opublikowała informacje dotyczące zabezpieczeń, jakie będą chronić tworzoną przez studio Spellbound pecetową wersję gry Arcanii: Gothic 4. Jakby to powiedzieć... Mamy dla was dobrą i złą wiadomość...

Arcania: Gothic 4 chroniona będzie systemem SecuRom - i to ta zła wiadomość, bo cieszy się on dość kiepską opinią aplikacji mocno ingerującej w system. Dobre wieści? JoWood korzysta z nowej wersji zabezpieczenia, która pozwala na instalację jednej kopii gry na dowolnej liczbie komputerów, z czego jednocześnie produkcja będzie mogła być uruchomiona na trzech pecetach.

By rozpocząć zabawę, wymagana będzie tylko jedna aktywacja (oczywiście - na danym komputerze) przez internet. Ponadto automatycznie wyszukiwane będą aktualizacje, których instalacja nastąpi jednak dopiero po zaakceptowaniu jej przez użytkownika. W trakcie rozgrywki nie będzie wymagane połączenie z siecią czy - co ciekawe - obecność płyty w napędzie.

Reklama

Jak zabezpieczenia zastosowane przez firmę JoWood sprawdzą się w praktyce, przekonamy się już 15 października, kiedy to Arcania: Gothic 4 pojawi się na półkach sklepowych w Polsce.

CDA
Dowiedz się więcej na temat: jacy | wiadomość | zabezpieczenia

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy