Reklama

Gamescom 2011 - najlepsze gry targów

Największe europejskie targi gier wideo już za nami. Było gorąco, nie ma co. Przedstawiamy najlepsze, naszym zdaniem, pozycje zaprezentowane w niemieckiej Kolonii.

Jeszcze trochę, a Gamescom przekroczy popularnością E3. Oczywiście targi, które odbywają się rokrocznie w Los Angeles, w dalszym ciągu uważane są przez graczy z całego świata za te największe i najciekawsze, lecz kolońska konkurencja również ma swoje asy w rękawie. Na imprezie niedaleko za naszą zachodnią granicą z roku na rok dzieje się coraz więcej.

W tegorocznej edycji zaprezentowano sporo nowych materiałów (trailerów, screenów itd.), doszło też do kilku ważnych zapowiedzi i ogłoszeń. O nich mogliście jednak przeczytać w prezentowanych przez nas wiadomościach.

Reklama

Poniżej chcielibyśmy się skupić na tym, co najbardziej interesujące, czyli na grach. Najgorętszych, najlepiej rokujących i w ogóle "naj". Zapraszamy do przeglądu.

10. Borderlands 2

Zapowiedziana w ostatniej chwili kontynuacja bardzo udanej gry akcji w nieco "falloutowych" klimatach. Nie wiemy o niej jeszcze zbyt wiele, ale coś nam mówi, że będzie równie udana, co pierwowzór. Póki co widzieliśmy pierwszy, klimatyczny zwiastun. Premiera: przyszły rok.

9. Aliens: Colonial Marines

Na ten shooter na podstawie "Obcego" czekamy już kilka lat i - prawdę mówiąc - nie możemy się doczekać. Na szczęście premiera jest coraz bliżej. Na targach zaprezentowano grę i szereg nowych screenów, które jeszcze bardziej zaostrzyły nasze apetyty. Premiera: wiosna 2012.

8. DMC: Devil May Cry

Kolejna odsłona przygód Dantego, która przenosi nas w jego lata młodzieńcze, gdy był on jeszcze porywczy i nieokrzesany. Na targach zaprezentowano kolejny zwiastun gry. Zapowiada się niezła jatka, nie ma co. Szkoda tylko, że... Premiera: przyszły rok.

7. Batman: Arkham City

Tak długo, jak na DMC: Devil May Cry, nie będziemy musieli czekać na nowego Batmana. To już ostatnia prosta w pracach nad grą. W Kolonii można ją było nie tylko zobaczyć, lecz również osobiście przetestować. Zapowiada się wielki hit tegorocznej jesieni. Premiera: 18 października 2011.

6. Gears of War 3

To też jedna z premier, które będą miały miejsce już tej jesieni. Ostatnia odsłona trylogii opowiadającej o walce Markusa Feniksa z ohydnymi Locustami zapowiada się wyśmienicie. Potwierdziła to jej grywalna część, przedstawiona przez twórców w halach Gamescomu. Premiera: 20 września 2011.

5. Mass Effect 3

Kolejna trylogia się kończy. Wygląda na to, iż zakończy się w sposób tak widowiskowy, że popamiętamy ją na lata. Mass Effect 3 będzie zawierał jeszcze mniej z RPG-a, a jeszcze więcej z gry akcji, ale to chyba wyjdzie jej na dobre. BioWare chyba wie, co robi. Premiera: 6 marca 2012.

4. Call of Duty: Modern Warfare 3

Ta seria ma wielu przeciwników, którzy uważają ją za wtórną i prostacką, ale fanów ma dziesięć razy tyle, co wrogów, a może i jeszcze więcej. Call of Duty: Modern Warfare 3 pewnie nie będzie rewolucją, ale nie na nią liczymy. Mamy nadzieję na kolejny krok w ewolucji. W jego postawieniu pomoże wprowadzenie usługi Call of Duty Elite. Premiera: 8 listopada 2011.

3. The Elder Scrolls V: Skyrim

Jedna z najpopularniejszych serii RPG-ów powraca. Jej piąta część charakteryzuje się tym samym, czym charakteryzowały się w okolicach swoich premier poprzedniczki - niesamowitą, arcynowoczesną oprawą graficzną. Skyrim prezentuje się przecudnie i już dziś chcielibyśmy w niego zagrać! Premiera: 11 listopada 2011.

2. Assassin's Creed: Revelations

Ubisoft szykuje jeszcze ładniejszą, jeszcze ciekawszą i jeszcze obszerniejszą odsłonę serii. Postawilibyśmy sporą kasę, że uda im się osiągnąć cel. Jesteśmy zachwyceni zaprezentowanym podczas Gamescomu trailerem, na którym można zobaczyć wiele ujęć z samej gry. Polecamy! Premiera: 15 listopada 2011.

1. Battlefield 3

Niektórzy sądzą, że to właśnie Battlefield 3 zostanie grą roku. Na razie udało mu się zdobyć nagrodę dla najlepszej produkcji zaprezentowanej na Gamescomie. Naszym zdaniem, całkiem słusznie. Wirtualna wojna jeszcze nigdy nie była tak efekciarska i pełna emocji. Koniecznie zobaczcie nowy zwiastun! Premiera: 25 października 2011.

gamescom 2011: Newsy, trailery, wrażenia

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy