Reklama

From Dust: Steam zwraca pieniądze za PC-tową wersję

Choć Ubisoft zapowiedział, że wkrótce wyda patcha usuwającego kontrowersyjne zabezpieczenia w PC-towej wersji From Dust, wciąż są gracze domagający się zwrotu pieniędzy od właścicieli Steama.

I okazuje się, że go otrzymują. Na prośbę Ubisoftu Valve rozesłało do wszystkich osób, które kupiły From Dust na Steamie wiadomość z ofertą oddania pieniędzy wydanych na grę.

Reklama

"Ubisoft ogłosił, że pracuje nad patchem, który wyeliminuje obowiązek internetowej identyfikacji we From Dust. Łatka pojawić się powinna w ciągu dwóch tygodni. Jeśli nie chcesz czekać na nią lub nie grałeś jeszcze w grę, na prośbę Ubisoftu zwrócimy ci pieniądze za nią" - czytamy w wiadomości rozesłanej przez Valve.

Jest to bardzo wyjątkowa sytuacja dla Steama. W regulaminie serwisu Valve wyraźnie bowiem zaznaczyło, że nie zwraca pieniędzy za kupione gry (wyjątkiem są anulowane zamówienia przedpremierowe).

Pokazuje to też, że Ubisoft znalazł się w dość dramatycznej sytuacji, skoro firma zdołała przekonać właścicieli platformy do takiego ruchu.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje