Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Final Fantasy XIII trafi na PC?

CoreOnline to interesujący serwis firmy Square Enix, który pozwala za darmo (ale z reklamami) grać w wybrane tytuły studia Eidos w oknie przeglądarki.

Przedstawiciele japońskiego koncernu nie wykluczają, że z czasem w usłudze mogą pojawić się także gry znane z konsol!

Reklama

W rozmowie z serwisem GameIndustry prezes Square Enix, Yoichi Wada, po raz kolejny podkreślił, że CoreOnline jest tylko eksperymentem.

Japończycy nie są jeszcze gotowi przeznaczyć na projekt większej ilości środków, dlatego też w serwisie dostępne są na razie tylko gry z katalogu Eidosu (Hitman: Krwawa Forsa i Mini Ninjas, do których maja dołączyć wkrótce Tomb Raider: Underworld i Lara Croft and the Guardian of Light). To się może jednak zmienić.

Wada nie wykluczył bowiem, że w przyszłości w usłudze mogą pojawić się konsolowe gry Square Enix.

"Być może w serwisie zobaczymy więcej tytułów Square Enix, ale zostały one zrobione z myślą o konsolach, a nie PC-tach. Mówiąc szczerze, chcemy najpierw zacząć z już dostępnymi na komputerach grami - gdy ustabilizujemy się na tyle, by usługa zaczęła normalnie działać, przeniesiemy swoje gry na PC, ale na razie kosztuje to zbyt wiele" - mówi Wada.

Final Fantasy XIII na PC? Nie powiem, sympatyczna wizja. Zwłaszcza jeśli gra dostępna byłaby - tak jak już obecne w usłudze - za darmo (z przerwami na reklamę). Prawda?

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje