Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Final Fantasy VII: Powstanie remake wersji PC?

Dwa, może trzy dni temu, w internecie pojawił się zrzut ekranu zarejestrowanej przez Square Enix strony FinalFantasyVIIPC.com. Pojawiły się tam informacje dotyczące nowej wersji tej najbardziej kultowej części serii, która sprzedawana miałaby być przez Steam.

Achievementy, zapisywanie w chmurze, małe zmiany w rozgrywce... Czy to może być prawda? Oby! O tym, że Final Fantasy VII znajduje się w rejestrze Steama i nawet po części zostało wrzucone na steamowe serwery pisałem już niemal dokładnie rok temu.

Reklama

Nikt nie wiedział jednak czy to tylko jakieś zabłąkane pliki, czy może coś poważniejszego - jeżeli zarejestrowana przez Square Enix strona, którą niedawno znaleziono, nie była jakimś bardzo nieprzyjemnym trollingiem z ich strony, to prawdopodobnie coś jest na rzeczy.

Według informacji, które znalazły się na FinalFantasyVIIPC.com w remake'u pecetowego Final Fantasy VII pojawi się 36 achievementów i możliwość zapisywania stanu gry w chmurze.

Do tego dojdzie też specjalne ułatwienie dla graczy, którym ta tysiącletnia produkcja wyda się za trudna: "Character Booster", który za pomocą jednego klawisza uzupełni HP, MP i Gil do maksimum.

Nie będzie trzeba więc przejmować się pieniędzmi i resztą, ale przy okazji wygląda na to, że żadna walka nie będzie stanowiła dla korzystających z tego graczy problemu.

Cena? Jak na Final Fantasy VII działające na nowoczesnych komputerach, mimo wszystko, prawie jak za darmo: 7.99 funtów / 9.99 euro.

Dowiedz się więcej na temat: Square

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje