Film na podstawie BioShocka z problemami

Jak wiemy od jakiegoś czasu, w planach znajduje się ekranizacja BioShocka. Niestety prace nad nią nie idą najlepiej. Oczywiście wszystko rozbija się o pieniądze.

Gore Verbinski, producent filmu, przyznał, że prace nad filmem idą wolniej niż planowano głównie przez problemy budżetowe. Na tę chwilę są one wstrzymane, ale Verbinski jest optymistycznie nastawiony. Jego zdaniem, ekranizacja BioShocka powstanie.

Verbinski wspomniał także, iż film planowany jest jako produkcja przeznaczona dla dorosłych, ostra i o mocnym klimacie. Trwają podobno rozmowy z Juanem Carlosem Fresandillo, który miałby się zająć reżyserią. Kwestią numer jeden jest budżet, który początkowo został wywindowany na naprawdę wysoki poziom - teraz podjęte zostały kroki, które mają na celu go obniżyć.

Reklama

BioShock to z pewnością jedna z tych gier, które zasługują na ekranizację bardziej niż pozostałe. To zdanie zarówno nasze, jak i Verbinskiego, który mówi, że osobiście nie chce robić filmów na podstawie gier, ale BioShock uważa za wyjątek.

Czekamy na dalsze informacje na temat produkcji filmu. Trzymamy kciuki za to, by ostatecznie powstała i była lepsza niż większość ekranizacji gier.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: ekranizacja | film
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy