Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

FIFA 13 będzie wyglądać bardziej realistycznie?

Nowa piłka kopana od EA Sports ma z wyglądu jeszcze bardziej przypominać transmisje telewizyjne. Szczególnie piłkarze mają się prezentować jak prawdziwi.

EA Sports w nowej FIFIE zamierza przyłożyć jeszcze większą wagę do prezentacji zawodników. Ci zostaną przeniesieni na wirtualne boiska za pomocą technologii autorstwa szkockiej firmy Dimensional Imaging, DI3D. Co prawda "Elektronicy" korzystali z niej już wcześniej, ale na potrzeby FIFY 13 wykupili dostęp do nowszej wersji oprogramowania (6.3.3).

Reklama

Za jego sprawą w FIFIE 13 mamy zobaczyć więcej piłkarzy przypominających prawdziwych zawodników. Już nie tylko największe gwiazdy futbolu będą wyglądały jak w telewizorze. Także ci mniej zawodnicy mają się prezentować podobnie jak w rzeczywistości.

Mike Harrison, dyrektor EA Capture, potwierdził, że Electronic Arts stara się podnosić poprzeczkę jakości dla wszystkich swoich gier. W ostatnim czasie jak najlepsze odwzorowanie twarzy stało się priorytetem dla wszystkich zespołów deweloperskich EA.

Nie inaczej jest z twórcami FIFY. Ponoć udało im się znaleźć, wspólnie z Dimensional Imaging, tak wydajne rozwiązania, że będą mogli zawrzeć w nowej FIFIE zdecydowanie więcej realistycznie wyglądających twarzy.

EA Sports wykorzystuje oprogramowanie DI3D już od 2009 roku. Pierwszą FIFĄ, w której mogliśmy zobaczyć efekty tej pracy, była ta oznaczona numerkiem 10.

FIFA 13 nie została jeszcze oficjalnie zapowiedziana, ale to niemalże pewne, że jej premiera odbędzie się jesienią, na przełomie września i października. Więcej informacji na jej temat powinniśmy poznać przed wakacjami.

W Diablo III zagramy z Amerykanami i Koreańczykami

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje