Reklama

FIFA 12 z nowym komentatorem

Jeśli ktoś w grach z serii FIFA woli angielskich od polskich komentatorów, na pewno kojarzy nazwisko Andy'ego Graya - sprawozdawcę, który od dawna związany był z piłkarską serią od EA Sports. Niestety, jak poinformowali twórcy gry, w tym roku nie będzie już relacjonował wirtualnych spotkań.

Jak poinformowali przedstawiciele EA Sports, w FIFA 12 po raz pierwszy usłyszymy Alana Smitha, byłego angielskiego napastnika i komentatora stacji Sky Sports. Zastąpi on tym samym Andy'ego Graya, sprawozdawcę od lat kojarzonego z serią. Został on zwolniony przez tę samą telewizję, dla której pracuje Smith, z powodu "poniżającego" seksistowskiego komentarza o jednej z kobiet. "Elektronicy" nie ujawniają, czy właśnie dlatego także oni nie zatrudnili ponownie Graya.

Reklama

Alan Smith dołączy tym samym do Martina Taylera i wraz z nim będzie komentował wirtualne mecze. Ale to nie wszystko. EA Sports poinformowało, że po raz pierwszy w historii serii, w FIFA 12 pojawi się nie jeden, a dwa duety komentatorów. Drugi złożony będzie Clive'a Tyldesley'a i Andy Townsenda.

Pierwsza para będzie główną i komentować będzie większość meczy, natomiast druga zajmie się spotkaniami turniejowymi. Pojawi się jednak możliwość włączenia tylko jednego duetu.

W polskiej wersji najprawdopodobniej usłyszymy ponownie Dariusza Szpakowskiego i Włodzimierza Szaranowicza.

Polityczna afera z polską wersją gry FIFA 12!

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje