Far Cry 3 ukończony, premiera zgodnie z planem

Ubisoft poinformował, że gra została w stu procentach ukończona. Płyta-matka powędrowała już do tłoczni. Premiera odbędzie się zgodnie z planem.

Jak przeczytaliśmy w informacji prasowej Ubisoftu, nic już nie grozi premierze Far Cry 3. Gra została już ukończona i powędrowała do tłoczni, by trafić do sklepów zgodnie z planem, a więc 29 listopada w Europie i 4 grudnia w Ameryce Północnej.

Far Cry 3 miał ujrzeć światło dzienne latem tego roku, ale premiera gry została przesunięta. Według Yvesa Guillemota, prezesa Ubisoftu, dodatkowe trzy miesiące, które otrzymali twórcy, zostały świetnie wykorzystane i przysłużyły się ostatecznej jakości produkcji.

Jak wspomniał podczas prezentacji ostatnich wyników finansowych firmy Guillemot, Far Cry 3 otrzymał w przedpremierowych, zamkniętych testach najwyższe oceny w historii wszystkich produkcji Ubisoftu. Jeśli to prawda, gra będzie drugim wielkim przebojem, wydanym przez Ubisoft w okresie jesienno-zimowym tego roku.

Reklama

Pierwszym jest zdecydowanie Assassin's Creed 3, który - jak dowiedzieliśmy się także podczas podsumowania finansowego ostatniego półrocza - sprzedał się do tej pory w nakładzie 3,5 miliona egzemplarzy. To dwa razy lepszy wynik od tego, który osiągnął w ubiegłym roku Assassin's Creed: Revelations.

Guillemot i cała reszta Ubisoftu liczą na dobrą sprzedaż swoich najnowszych gier, w tym Assassin's Creed 3 i Far Cry 3, ale nie tylko. Będzie ona niezbędna, by odrobić straty poniesione w pierwszym półroczu bieżącego okresu fiskalnego, zakończonym 30 września (ponad 32 miliony euro).

Premiera Heart of the Swarm, DLC do Diablo III i inne

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy