Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Far Cry 3: Prawdziwe piekło na rajskiej wyspie

W sieci pojawił się zwiastun nowego Far Cry'a. Przedstawia sytuację trójki turystów, którzy przypadkiem trafiają na tropikalną wyspę. Są zachwyceni, ale jeszcze nie wiedzą, co ich tutaj czeka...

Pokazany przez Ubisoft trailer prezentuje się naprawdę wyśmienicie - jest bogaty w kolory, pełen szczegółów i płynnie animowany, a jego bohaterowie mówią z właściwym przejęciem. Jego początek prezentuje się sielsko, ale niedługo później trójka turystów wpada w niezłe tarapaty.

Reklama

Jason Brody wraz ze swoją dziewczyną i jeszcze jednym turystą postanawiają skorzystać z okazji i zabawić się na wyspie, która wygląda jak raj. Udają się do baru, w którym przechylają jeden kieliszek za drugim. Później urywa im się film. Trafiają w ponure miejsce, związani i otoczeni przez surowych bandziorów. Wśród nich jest ich lider, który strzela w głowę trzeciemu z paczki turystów.

W całym zamieszaniu Jasonowi udaje się uciec. Wybiega z chaty, w której był przetrzymywany, i zaczyna uciekać przez gęstą dżunglę. Oprawcy gonią go, ale jedynie udaje im się go zranić. Wkrótce Jason rozpocznie dalszą walkę o życie i poszukiwania swojej ukochanej.

Pod koniec możemy zobaczyć kilka ujęć z dalszej części historii, m.in. Jasona już z karabinem w dłoniach, strzelającego do wrogów. Przedstawionym wydarzeniom towarzyszy filmowa oprawa muzyczna. Cały zwiastun możecie zobaczyć pod tym newsem.

Co być może najważniejsze z całego zwiastuna, pod jego koniec możemy zobaczyć datę premiery gry. Ubisoft zaplanował ją na 7 września. Wtedy prawdopodobnie ukażą się wersje na wszystkie platformy docelowe - PC, X360 i PS3.

Zwiastun gry Far Cry 3:

Assassin's Creed III wreszcie zapowiedziane

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje