Reklama

Far Cry 3 i nowe Rainbow Six w produkcji?

Supererogatory, tajemniczy bloger, zajmujący się wynajdywaniem wszelkiego rodzaju ciekawostek o naszej branży, natrafił na CV kilku osób związanych z Ubisoftem, w których pojawia się wzmianka o Far Cry 3 oraz... nowej części Rainbow Six.

W internetowym CV Miguela Angela Sepulveda w serwisie LinkedIn, animatora w Ubisoft Montreal, można znaleźć wzmiankę o shooterze, nad którym pracował od 2010 do kwietnia tego roku. Z krótkiego opisu wynika, że będzie to sequel, który ma trafić na Xboksa 360 i PlayStation 3.

Z kolei Michael Khabrov, programista w Ubisoft Montreal w swoim CV twierdzi, iż od grudnia 2010 roku do chwili obecnej pracuje nad niezapowiedzianym FPS-em o "egzotycznym gameplayu". Ponownie wśród platform docelowych wymienia się Xboksa 360 i PlayStation 3.

Reklama

O ile obaj panowanie nie ujawnili dokładnie, nad jakim projektem pracują, o tyle w CV Marca Echave, animatora 3D w Ubisoft Montreal i kaskaderów Lee Villeneuve'a oraz Stephane'a Juliena pojawiła się już informacja, że brali oni udział w pracach nad Far Cry'em 3.

Ciekawostka: Superogatory natknął się nie tylko na wzmianki o trzeciej części jednej ze sztandarowych serii Ubisoftu. W internetowym CV Seana Popejoy'a z zajmującego się tworzeniem próbek dźwiękowych firmy Tonehammer pojawiła się informacja, że odpowiedzialny był za podkład do... prezentacji dema nowej odsłony Rainbow Six, której premiera zaplanowana jest rzekomo na 2011 rok.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy