Reklama

F.E.A.R. 3 znowu opóźniony

Niektóre gry po prostu nie mają tego szczęścia, co inne, i nie trafiają do sklepów na czas. Niektóre są opóźniane raz, później drugi raz...

Pamiętacie oficjalną zapowiedź F.E.A.R. 3? Być może nie, bo było to już całkiem dawno temu. W każdym razie wówczas Warner Bros. informowało, iż w grę "popykamy" jesienią 2010. Nie udało się wydać jej w tym terminie i przesunięto premierę na marzec 2011. Podobno twórcy potrzebowali więcej czasu na dopracowanie programu.

Teraz natomiast okazało się, że dodatkowe pół roku to dla nich za mało i że będą potrzebowali jeszcze dwóch miesięcy. Koniec końców, F.E.A.R. 3 ma trafić do sklepów w maju tego roku, o czym poinformowano za pośrednictwem oficjalnego forum internetowego. Powodem jest oczywiście ponownie chęć dopracowania gry.

Reklama

Pytanie brzmi, czy te dodatkowe miesiące wystarczą do tego, żeby wreszcie skończyć i wysłać do tłoczni płytki z F.E.A.R. 3. Pozwolimy sobie zachować sceptycyzm, bo o ile przesunięcie premiery jeden raz jest dla nas czymś normalnym, to już dwukrotna osbuwa daje nam sygnał, że coś idzie nie tak, jak powinno.

F.E.A.R. 3 ma się ukazać na PC, X360 i PS3. W Polsce grę wyda Cenega Poland, możliwe, że w polskiej, kinowej wersji językowej.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy