Reklama

Erotyczne komiksy z Bayonettą?

Zdaje się, że szykuje się jakaś reedycja Bayonetty, bo jej główny twórca, projektant Hideki Kamiya, umieścił na swoim Twitterze wpis, który trudno potraktować inaczej, niż jak próbę przypomnienia graczom tego tytułu.

Hideki Kamiya, jeden z bardziej znanych japońskich projektantów gier (ma na koncie m.in. serie Devil May Cry i Resident Evil), wyćwierkał: "Okazało się, że istnieją pornograficzne doujinshi oparte o Bayonettę... Są fani, których to uraża, i sądzę, że ci, którzy są za nie odpowiedzialni, nie mają w sobie miłości dla gry".

Warto wyjaśnić, że doujinshi to stosunkowo popularne w Japonii amatorskie/niezależne komiksy o dowolnej tematyce, wydawane przez samych twórców.

Biorąc pod uwagę fakt, o jakiej grze i o jakiej postaci mowa, trudno nie zarzucić Hideki hipokryzji - to przecież on sam wymyślił bohaterkę, która odsłania ciało przy atakach specjalnych i miała być zobrazowaniem fantazji nastoletnich japońskich chłopców. A uwzględniając to, że takie doujinshi istnieją od dawna, tym bardziej wydaje się to nietrafione.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy