Reklama

Enemy Front: Polska gra FPS zapowiedziana!

City Interactive przedstawił swój najnowszy projekt, który powstaje w studiach deweloperskich firmy w Londynie i Rzeszowie.

Głównym designerem nowej gry jest szeroko znany w branży Stuart Black, odpowiedzialny m.in. za kultową strzelaninę Black. Znany deweloper dołączył do zespołu City Interactive już kilka miesięcy temu i od tej pory trwają prace nad Enemy Front.

Enemy Front to gra, która przenosi gracza na tyły wrogiej, nazistowskiej armii. Bohater prowadzi zaciekłą walkę, w której jedyną zasadą jest zabicie wroga lub śmierć. Akcja gry toczy się na przestrzeni kilku lat w wielu zróżnicowanych, znanych z historii lokacjach.

Na drodze gracza staną zastępy świetne zorganizowanych żołnierzy wroga, którzy wykorzystają każdą okazję, by przeszkodzić mu w jego operacji. Czy bohaterowi uda się przerwać hitlerowską okupację i pokrzyżować plany zbudowania sekretnej broni?

Reklama

Enemy Front wykorzystuje najnowszy silnik CryEngine3. Zróżnicowane, historyczne lokacje, design postaci i ulegające zniszczeniu otoczenie - Enemy Front to prawdziwa opowieść o byciu żołnierzem, ze wszystkimi brutalnymi konsekwencjami.

Główne cechy gry:

- Rozbudowana fabuła, rozwijająca wątki historyczne, w tym m.in. wydarzenia w Wilczym Szańcu oraz rozpracowanie kodu Enigma.

- Autentyczny, pełen detali świat z czasów II wojny światowej, stworzony przy użyciu silnika CryENGINE3. Historyczne lokacje, ulegające spektakularnym zniszczeniom w trakcie wymiany ognia.

- Dynamiczne, różnorodne misje, pełne szybkich potyczek ogniowych, zadań szpiegowskich i akcji sabotażowych.

Enemy Front ukaże się na platformach Xbox 360, PlayStation3 oraz PC. Planowana premiera gry to 2012 rok.

(City Interactive/Interia.pl)

CD Projekt Red zaczyna prace nad nową serią gier

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy