Elemental: War of Magic ukończone

Po wielu miesiącach żmudnych prac nareszcie się doczekaliśmy - studio Stardock ogłosiło wszem i wobec, że jego Elemental: War of Magic zostało ukończone.

Zagramy w tę produkcję już za niecałe dwa tygodnie. Elemental: War of Magic to turowa strategia, wzorowana na takich seriach, jak King's Bounty czy Heroes of Might & Magic. Prace nad nią trwały już od wielu miesięcy i przebiegały nie do końca sprawnie, ale wreszcie udało się je zakończyć. Gra będzie dostępna już 24 sierpnia.

Już teraz można zamówić ją w przedsprzedaży, korzystając z systemu dystrybucji elektronicznej Impulse (należącego właśnie do Stardock). Niestety Elemental: War of Magic będzie można nabyć tylko tą drogą - wydawca nie planuje wypuszczać wersji pudełkowej. Dzięki temu większość pieniędzy ze sprzedaży trafi do niego, a nie do lokalnych dystrybutorów, tak jak to bywało w przeszłości.

Reklama

Wraz z grą udostępniony zostanie szereg narzędzi moderskich, dzięki którym gracze będą mogli tworzyć własne mapy, potwory, lokacje, a także wiele innych elementów. Dzięki temu Elemental: War of Magic ma się utrzymać "przy życiu" przez wiele kolejnych lat.

Przy okazji premiery gry wydana zostanie także książka autorstwa Brada Wardella, głównego projektanta gry, zatytułowana Elemental: Destiny's Embers. Jeśli ją kupisz, będziesz mógł pobrać dodatkową kampanię, opartą na wydarzeniach z powieści.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: ukończenie | magic

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy