Elder Scrolls MMO: Zapowiedź w maju?

Anonimowi informatorzy to doskonałe źródło zarówno prawdziwych informacji jak i totalnych banialuk, i zawsze wieści przez nich przekazywane trzeba brać z rezerwą.

Trudno jednak o "chłodną głowę", gdy mowa jest o MMO osadzonym w świecie Elder Scrolls, prawda?

Serwis TomsGuide donosi, że - jak twierdzi jego "anonim" - Bethesda zapowie w maju grę Elder Scrolls MMO - sieciowego RPG-a osadzonego w świecie Tamriel (którego mapę możecie obejrzeć pod newsem). Jego akcja osadzona będzie na 1000 lat przed wydarzeniami ze Skyrima, najpewniej więc będzie miała nieco inny klimat.

Według informacji (oczywiście niepotwierdzonych) w grze dostępne będą trzy klasy postaci - być może klasyczne (czyli wojownik, mag, itd.), ale źródło przecieku twierdzi, że według jego wiedzy są one nazwane/symbolizowane przez zwierzęta: lwa, smoka i łownego ptaka (orła lub feniksa).

Reklama

Gra może zostać pokazana już na prezentacji dla prasy, jaką Bethesda co roku organizuje przed E3 w okolicach kwietnia, ale informacje na jej temat będą mogły zostać ujawnione dopiero w maju. Wszystko po to, by pokazać ją szerszej publice już na E3, a potem na QuakeConie (gdzie zadebiutować ma ponoć również Doom 4 - to kolejna z informacji od "anonimowego").

Nie wiadomo jednak, czy Elder Scrolls MMO miałoby pojawić się jeszcze w tym roku - na chwilę obecną jedyne potwierdzone tytuły, które Bethesda chce wydać w 2012 roku to Prey 2 i Dishonored.

Wiarygodności tej historii daje fakt, że pod koniec minionego roku ZeniMax, koncern do którego należy Bethesda, otworzył w Irlandii nowe centrum obsługi klienta - rzecz kluczową przy prowadzeniu gry MMO.

Baldur's Gate powraca w edycji rozszerzonej

CDA

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy