Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

EA wypuści kolejną "mistrzowską" grę

FIFA Superstars - tak brzmi tytuł kolejnej produkcji Electronic Arts, bazującej na zbliżających się mistrzostwach w piłce nożnej.

Peter Moore, szef EA Sports, zapowiedział, że 2010 FIFA World Cup South Africa to nie jedyna gra bazująca na mundialu. Już wkrótce pojawi się kolejna - FIFA Superstars, "facebookowa", bliżej nieokreślona (póki co) produkcja.

Reklama

Stworzeniem FIFA Superstars zajmie się firma Playfish, którą Electronic Arts kupił w ubiegłym roku za około 300 milionów dolarów. Specjalizuje się ona w grach na telefony komórkowe, jak również w produkcjach przeznaczonych dla portali społecznościowych, takich jak Facebook czy MySpace. Do tej pory stworzyła takie tytuły, jak Pet Society, Restaurant City czy Who Has The Biggest Brain?. FIFA Superstars będzie pierwszą grą wyprodukowaną przez to studio dla EA.

Na czym będzie polegała zabawa w tej mundialowej mini-produkcji? Nie wiemy, EA na razie milczy w tej sprawie. Pierwsze konkrety powinniśmy poznać na dniach. W końcu mistrzostwa startują już za (prawie) równy miesiąc - pierwszy mecz 11 czerwca.

Dowiedz się więcej na temat: FIFA | Electronic Arts

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama