Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

EA poszukuje ludzi do prac nad nową częścią NfS

Na półkach sklepowych nie zaparkował jeszcze Need for Speed: Most Wanted, a Electronic Arts już (najprawdopodobniej) rozpoczęło prace nad przyszłoroczną częścią.

I to next-genową, a odpowiedzialne za nią miałoby być nowe studio EA Gothenburg. EA Gothenburg to założone w marcu studio z siedzibą w Szwecji.

Reklama

Ekipa miała koncentrować się na "grach nowej generacji korzystających z silnika Frostbite 2". Już wiemy, że jedną z nich będzie nowy Need for Speed.

Na stronach studia pojawiły się oferty pracy, w których firma zachęca potencjalnych kandydatów pytaniem, czy chcieliby "pracować nad grą z serii Need for Speed".

Szczegóły nie są znane, ale jak już wspomnieliśmy wyżej, EA Gothenburg ma zajmować się produkcjami nowej generacji. Oznacza to więc, że nowy NfS zostanie wydany najpewniej na następców X360 i PS3.

Nie wiadomo niestety, kiedy gra miałaby się ukazać, ale najprawdopodobniej pojawi się w przyszłym roku - zwłaszcza, że według przewidywań to właśnie pod koniec 2013 zostaną wydane nowe konsole.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje