Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Dzień Dziecka z grą The Sims 3: Pokolenia

Chciałbyś czasem cofnąć czas? Powrócić do lat szkolnych, przeżyć ponownie szalone imprezy w akademiku czy jeszcze raz zatańczyć na własnym weselu?

A może wręcz przeciwnie - drażni Cię wolny upływ czasu - chcesz już skończyć szkołę i zakosztować dorosłego życia? The Sims 3: Pokolenia to zwariowana podróż przez najciekawsze etapy życia, którą rozpoczniesz już 1 czerwca.

Reklama

The Sims 3 Pokolenia - takie jest życie...

Być może już wszystko to skądś znasz. Przebrania, w które rodzice wciskali Cię na siłę, żeby zrobić z Ciebie gwiazdę balu. Z opłakanym skutkiem... Nieudolne podrywanie dziewczyn na studenckich imprezach, na których zdarzało Ci się zabawić odrobinę za długo...

Najważniejszy dzień życia - Twój ślub - zepsuty przez nieobliczalnego kuzyna. Tak, tak... życie. The Sims 3: Pokolenia to świetny sposób by spojrzeć na nie z humorem.

Dzięki The Sims 3: Pokolenia będziesz mógł przeprowadzić swoich Simów przez wydarzenia w ich życiu w ciekawy i humorystyczny sposób. Zacznij od przesyconego wyobraźnią dzieciństwa i zmierz się z problemami nastolatków.

Doświadcz skomplikowanej rzeczywistości życia dorosłego, urządź wystawne wesele, a potem zmierz się z kryzysem wieku średniego. Mnóstwo nowych opcji i zajęć sprawia, że życie Twoich Simów jest teraz pełniejsze niż kiedykolwiek wcześniej, bez względu na ich wiek.

Dzięki nowym okazjom do świętowania, dramatycznym wydarzeniom życiowym i nowym sposobom wyrażania przez Simów swojej kreatywności i indywidualności, gra The Sims 3: Pokolenia pozwoli twoim Simom żyć pełnią życia!

Dodatek oferuje liczne nowe obiekty i elementy wyposażenia, na które gracze oczekiwali od dawna: piętrowe łóżka, domki na drzewie, liczne stroje i przebrania, ale też i nowe opcje w Kreatorze Simów, takie jak dodanie owłosienia na ciele! Oprócz tego wprowadzone zostaną nowe zajęcia i zawody oraz cechy charakteru.

(Electronic Arts/Interia.pl)

Dowiedz się więcej na temat: The Sims

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje